Ηλεκτρολόγοι ΑΣΠΑΙΤΕ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ

Πήγαινε κάτω

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ Empty ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ

Δημοσίευση από alexis86 Τετ Αυγ 14, 2013 4:39 pm

Καλησπέρα σας!.Είμαι φοιτητής στο ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ στο τμήμα ηλεκτρολογίας.Επειδή είμαι εργαζόμενος και δυστυχώς δεν μπορώ να ρυθμίσω τα ωράρια της εργασίας μου,έχω πολλά προβλήματα με τη σχολή,την οποία πρέπει "ΩΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΑΜΕΣΣΑ" .Επειδή οι καθηγητές έχουν και τις ιδιοτροπίες τους, θέλω εάν συμφωνείτε να με βοηθήσετε να περάσω κάποια μαθήματα .Αυτό που θας σας πω το έχω προσπαθήσει πολλές φορές με φίλους και συμφοιτητές,κάποιες φορές πέτυχε,τις πιο πολλές φόρές όμως όχι.Κατά την διάρκεια της εξέτασης των μαθημάτων βγάζω φωτογραφίες τα θέματα και τα στέλνω "έξω" απο την αίθουσα με mail ή mms και μου στέλνουν με τον ίδιο τρόπο τις απαντήσεις.Εάν υπάρχει περίπτωση να συμφωνεί κάποιος ας μου απαντησει, για τα περαιτέρω.
Tα μαθήματα που σας χρειάζομαι είναι ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΑΥΤΟΜΑΤΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ Ι και ΙΙ (Σ.Α.Ε  Ι και  ΙΙ), ΕΣΩΤΕΡΙΚΕΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΙΙ (Ε.Η.Ε. ΙΙ)  ,ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Ι και ΙΙ (Σ.Η.Ε. Ι και ΙΙ), ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ, ΦΩΤΟΤΕΧΝΙΑ, ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΥΨΗΛΩΝ ΤΑΣΕΩΝ (Τ.Υ.Τ.) και ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ
Ευχαριστώ!

alexis86

Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 37
Registration date : 14/08/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης